FAQ

Program lojalnościowy Lavazza Passeggio trwa od 15.06.2023 do 15.10.2023.
Do programu lojalnościowego Lavazza Passeggio możesz dołączyć, rejestrując swój pierwszy kod z kubka promocyjnego na stronie www.lavazzapasseggio.pl

Możesz zrobić to na kilka sposobów:
1. Zarejestruj się i uzupełnij dane osobowe na stronie www.lavazzapasseggio.pl (5 pkt)
2. Kupuj ulubione kawy Lavazza w kubkach z unikalnym kodem i rejestruj kody (1 pkt)
3. Wypełniaj dostępne co tydzień quizy (1/2 pkt)
4. Korzystaj z funkcji "zaproś znajomych", a po zarejestrowaniu przez nich pierwszego kodu z kubka promocyjnego Lavazza Passeggio otrzymasz dodatkowo (2 pkt)

Na stronie www.lavazzapasseggio.pl znajdziesz mapę z zaznaczonymi lokalizacjami, w których możesz dostać kawę Lavazza w unikalnych kubkach Passeggio.

Program lojalnościowy Lavazza Psseggio nie ma ustalonego limitu liczby punktów, jakie można zdobyć.

Punkty mogą zostać wymienione wyłącznie na nagrody rzeczowe dostępne na www.lavazzapasseggio.pl.

Lista nagród rzeczowych, które możesz otrzymać za punkty, dostępna jest w zakładce Nagrody na www.lavazzapasseggio.pl
Zebrane punkty możesz wymienić na nagrody rzeczowe w dowolnym momencie trwania programu lojalnościowego Lavazza Passeggio.

Ograniczeniem jest liczba zebranych punktów w Twoim portfelu oraz liczba punktów wymagana do odbioru nagrody. Nagrody są dostępne do wyczerpania zapasów.

Punkty możesz zdobyć za zakup dowolnej kawy Lavazza w unikalnym, promocyjnym kubku Passeggio. Inne typy kubków Lavazza nie upoważniają do zbierania punktów.

Punkty zbierane w programie lojalnościowym Lavazza Passeggio nie są wymienialne na gotówkę.

W portfelu zbierasz punkty za rejestrację unikalnych kodów z kubków Lavazza Passeggio i możesz je wymieniać na nagrody rzeczowe. Całkowita punktacja to liczba wszystkich zebranych punktów, łącznie z tymi wymienionymi już na nagrody rzeczowe.

Wszystkie zebrane w programie lojalnościowym Lavazza Passeggio punkty odkładają się w całkowitej punktacji każdego zarejestrowanego użytkownika. Nawet jeśli zostaną wymienione na nagrody rzeczowe, są nadal widoczne w całkowitej punktacji. Użytkownik, którego punktacja jest najwyższa (min. 201 punktów), wygrywa nagrodę główną.

W zakładce Nagrody na www.lavazzapasseggio.pl dostępna jest lista nagród rzeczowych z konkretną liczbą punktów wymaganą do zdobycia każdej z nagród.

Za zakup każdej, dowolnej kawy Lavazza w kubku promocyjnym Passeggio i zarejestrowaniu unikalnego kodu z kubka otrzymujesz 1 pkt.
Zbierane punkty są ważne tylko w czasie trwania programu lojalnościowego Lavazza Passeggio. W trakcie trwania tej edycji programu lojalnościowego punkty nie wygasają.
Tak. Przekazanie punktów komuś innemu odbywa się poprzez dedykowaną funkcję dostępną na Twoim koncie użytkownika.
Możesz przekazać komuś dowolną liczbę punktów, jednak nie więcej niż posiadasz w swoim portfelu na koncie użytkownika.

Osoba, której przekazujesz punkty ze swojego portfela, otrzymuje powiadomienie na swoim koncie użytkownika i musi zatwierdzić przesłane przez Ciebie punkty. W momencie przyjęcia przekazanych punktów, znikają one z Twojego portfela. Jednocześnie zostaje pomniejszona Twoja punktacja ogólna, która plasuje uczestników w tabeli po nagrodę główną.

Najcenniejszą nagrodą w programie lojalnościowym Lavazza Passeggio jest wyjazd do Turynu we Włoszech, dla Ciebie i trzech przyjaciół.
Program lojalnościowy Lavazza Passeggio jest dostępny tylko dla klientów indywidualnych.
Do programu lojalnościowego Lavazza Passeggio może przystąpić każda osoba pełnoletnia, mieszkająca na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Tak. Za każde polecenie programu innej osobie dostajesz na swoje konto dodatkowe 2 punkty, pod warunkiem, że dana osoba zarejestruje się na stronie www.lavazzapassegio.pl oraz zarejestruje co najmniej 1 kod z kubka promocyjnego Lavazza Passeggio

Zwycięzca wycieczki nagrody głównej zostanie wybrany na podstawie zdobycia największej liczby punktów zgromadzonych na swoim koncie, mając nie mniej niż 201 punktów.
Jeśli kilka osób będzie miało taką samą liczbę punktów w punktacji, jednak nie mniej niż 201 punktów, wówczas nagrodę główną otrzyma osoba, która zgłosiła się do programu najwcześniej.

Organizator opłaca wszelkie koszty związane z wyjazdem do Turynu, w tym koszty transportu, zakwaterowania i wyżywienia.

Data podróży zostanie ustalona indywidualnie ze zwycięzcą i będzie on miał prawo wybrać termin najbardziej dla niego dogodny.

Szczegóły dotyczące wyjazdu do Turynu będą ustalane indywidualnie ze zwycięzcą.

Tak. Wycieczkę do Turynu może wygrać tylko jedna osoba.

Tak. Wysokość podatku wynosi 10% wartości nagrody i jest odprowadzany do Urzędu Skarbowego przez organizatora programu lojalnościowego.

Nie. Podatek od nagrody rzeczowej jest odprowadzany przez organizatora programu lojalnościowego.
Nie. Podatek od nagrody głównej jest odprowadzany przez organizatora programu lojalnościowego.
W programie lojalnościowym, unikalny kod za każdą zakupioną kawę w promocyjnym kubku Lavazza Passeggio, możesz zarejestrować na platformie, a zebrane punkty możesz wymienić na nagrody rzeczowe. Dodatkowo, bierzesz udział w grze o nagrodę główną.

Wypisanie z programu lojalnościowego nastąpi po usunięciu konta z platformy Lavazza Passeggio. W celu usunięcia konta, napisz do nas na adres kontakt@lavazzapasseggio.pl

Jeśli unikalny kod z kubka nie zadziałał, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy na stronie lub bezpośrednio na adres kontakt@lavazzapasseggio.pl

Liczbę posiadanych punktów możesz sprawdzić na swoim koncie użytkownika, po zalogowaniu na platformę lojalnościową. Znajdziesz tam dokładną informację o wszystkich transakcjach przeprowadzonych na Twoim koncie.

Sprawdź, czy posiadasz wystarczającą liczbę punktów na koncie. Jeżeli dalej nie możesz wybrać nagrody, oznacza to, że nie jest ona już dostępna z uwagi na wyczerpanie zapasów.

Nie. Program jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi obowiązkami lub ograniczeniami.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących programu lojalnościowego, skorzystaj z formularza kontaktu na stronie, lub wyślij mail na kontakt@lavazzapasseggio.pl. Odpowiemy na Twoje pytanie w możliwie najkrótszym czasie.